M. Novak

Goals

Croatia - China 7 - 0, 2 goals, 10.04.2019
Ceske Budejovice - Pardubice 3 - 4, 07.04.2019
Vsetin - Ceske Budejovice 0 - 6, 2 goals, 16.03.2019
Vsetin - Ceske Budejovice 0 - 2, 15.03.2019
AZ Havirov - Ceske Budejovice 1 - 4, 10.03.2019
Vsetin U20 - Kometa Brno U20 4 - 3, 09.03.2019
Kometa Brno U20 - Karlovy Vary U20 7 - 1, 2 goals, 07.03.2019
Plzen U20 - Kometa Brno U20 4 - 5, 4 goals, 02.03.2019
Ceske Budejovice - AZ Havirov 5 - 2, 2 goals, 01.03.2019
Trebic - Kladno 5 - 3, 23.02.2019
Poruba - Ceske Budejovice 3 - 4, 23.02.2019
Ceske Budejovice - Trebic 3 - 2, 2 goals, 16.02.2019
Tingsryds - AIK 3 - 2, 13.02.2019
Ceske Budejovice - AZ Havirov 9 - 2, 3 goals, 10.02.2019
Tingsryds - BIK Karlskoga 1 - 2, 20.01.2019
Trebic - Kadan 4 - 3, 07.01.2019
Prerov - Trebic 1 - 2, 29.12.2018
Nitra - Nove Zamky 3 - 4, 26.12.2018
Kadan - Ceske Budejovice 1 - 4, 19.12.2018
Tingsryds - Vita Hasten 4 - 0, 16.12.2018
Ceske Budejovice - Slavia Prague 4 - 1, 10.12.2018
BIK Karlskoga - Tingsryds 3 - 5, 3 goals, 09.12.2018
Leksands - Tingsryds 1 - 5, 30.11.2018
Almtuna - Tingsryds 3 - 3, 28.11.2018
Södertälje - Tingsryds 1 - 3, 23.11.2018
Trebic - Prerov 4 - 1, 19.11.2018
Ceske Budejovice - Kadan 5 - 0, 2 goals, 12.11.2018
Tingsryds - Almtuna 4 - 1, 26.10.2018
Ceske Budejovice - Jihlava 4 - 1, 22.10.2018
Ceske Budejovice - Poruba 8 - 1, 5 goals, 15.10.2018
Frydek-Mistek - Ceske Budejovice 2 - 5, 2 goals, 13.10.2018
Ceske Budejovice - AZ Havirov 5 - 1, 2 goals, 09.10.2018
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 4 - 2, 03.10.2018
AZ Havirov - Ceske Budejovice 4 - 2, 29.09.2018
Prerov - Ceske Budejovice 1 - 3, 2 goals, 15.09.2018
Ceske Budejovice - Benatky 5 - 1, 08.09.2018
Nove Zamky - Nitra 4 - 0, 28.08.2018
Ceske Budejovice - Amur Khabarovsk 4 - 2, 27.08.2018
Ceske Budejovice - Lausitzer Fuchse 5 - 1, 24.08.2018
Zdar nad Sazavou - Trebic 2 - 11, 17.08.2018
Ceske Budejovice - Liwest Linz 6 - 5, 17.08.2018
Prerov - Nove Zamky 2 - 2, 15.08.2018
Zlin - Nove Zamky 1 - 2, 2 goals, 14.08.2018
Ceske Budejovice - Pavlodar 4 - 0, 09.08.2018
Czech Republic U19 - Slovakia U20 4 - 4, 26.07.2018
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 5 - 3, 04.05.2018
South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 1 - 2, 14.04.2018
South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 2 - 1, 07.04.2018
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 1 - 1, 23.03.2018
Sparta Prague U20 - Kometa Brno U20 1 - 4, 22.03.2018
Kometa Brno U20 - Sparta Prague U20 7 - 2, 2 goals, 20.03.2018
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 5 - 8, 5 goals, 17.03.2018
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 3 - 1, 16.03.2018
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 1 - 7, 2 goals, 11.03.2018
Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 6 - 1, 08.03.2018
Nove Zamky - Poprad 2 - 1, 06.03.2018
Vitkovice U20 - Kometa Brno U20 0 - 8, 3 goals, 03.03.2018
Ceske Budejovice - AZ Havirov 4 - 2, 28.02.2018
Kometa Brno U20 - Slavia Prague U20 4 - 7, 2 goals, 24.02.2018
Orlando Solar Bears - Worcester Railers 1 - 4, 17.02.2018
Orlando Solar Bears - Wheeling Nailers 5 - 2, 4 goals, 10.02.2018
Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 0 - 6, 2 goals, 04.02.2018
Kometa Brno U20 - Kladno U20 5 - 1, 3 goals, 03.02.2018
Kladno U20 - Kometa Brno U20 3 - 4, 2 goals, 26.01.2018
Kometa Brno U20 - Plzen U20 4 - 1, 20.01.2018
Decin - Letnany 2 - 6, 17.01.2018
Kometa Brno U20 - Olomouc U20 3 - 1, 16.01.2018
South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 1 - 2, 14.01.2018
Mountfield HK U20 - Kometa Brno U20 4 - 2, 13.01.2018
Letnany - Dvur Kralove 6 - 4, 2 goals, 04.01.2018
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 5 - 3, 30.12.2017
Nove Zamky - Detva 3 - 1, 22.12.2017
Slavia Prague - Trebic 4 - 1, 22.12.2017
Norfolk Admirals - Orlando Solar Bears 2 - 7, 2 goals, 17.12.2017
Norfolk Admirals - Orlando Solar Bears 4 - 2, 16.12.2017
HC Vrchlabi - Letnany 6 - 3, 13.12.2017
Cincinnati Cyclones - Orlando Solar Bears 2 - 5, 06.12.2017
South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 2 - 4, 03.12.2017
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 3 - 2, 26.11.2017
Kometa Brno U20 - Chomutov U20 9 - 4, 2 goals, 24.11.2017
Jacksonville IceMen - Orlando Solar Bears 4 - 3, 23.11.2017
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 6 - 7, 4 goals, 19.11.2017
Letnany - Decin 3 - 8, 08.11.2017
Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 2 - 7, 08.11.2017
Nove Zamky - Zvolen 3 - 3, 2 goals, 05.11.2017
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 2 - 4, 04.11.2017
Plzen U20 - Kometa Brno U20 5 - 1, 01.11.2017
Ceske Budejovice U20 - Kometa Brno U20 2 - 3, 31.10.2017
Orlando Solar Bears - Atlanta Gladiators 4 - 5, 28.10.2017
Kometa Brno U20 - Jihlava U20 5 - 2, 19.10.2017
Zvolen - Kosice 4 - 1, 06.10.2017
Bilina - Letnany 7 - 3, 04.10.2017
Kometa Brno U20 - Trinec U20 3 - 2, 29.09.2017
Mlada Boleslav U20 - Kometa Brno U20 3 - 4, 21.09.2017
Kometa Brno U20 - Slavia Prague U20 3 - 7, 2 goals, 15.09.2017
Ceske Budejovice - Slavia Prague 5 - 1, 13.09.2017
Litomerice - Ceske Budejovice 2 - 5, 2 goals, 09.09.2017
Albany Devils - Hartford Wolf Pack 4 - 3, 2 goals, 01.04.2017
Zvolen - Zilina 3 - 2, 27.03.2017
Zilina - Zvolen 5 - 1, 25.03.2017
Providence Bruins - Albany Devils 3 - 4, 04.03.2017
Albany Devils - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 0, 18.02.2017
AZ Havirov - Prostejov 3 - 1, 08.02.2017
Prostejov - Prerov 3 - 5, 28.01.2017
Nymburk - Pelhrimov 4 - 6, 25.01.2017
Pisek - Nymburk 2 - 3, 21.01.2017
Prostejov - Most 7 - 3, 3 goals, 18.01.2017
Prostejov - Jihlava 2 - 5, 2 goals, 11.01.2017
Utica Comets - Albany Devils 4 - 2, 07.01.2017
Ban. Bystrica - Zvolen 3 - 4, 03.01.2017
Albany Devils - Providence Bruins 2 - 4, 27.12.2016
Moravske Budejovice - Nymburk 5 - 4, 07.12.2016
Prostejov - Usti nad Labem 3 - 5, 2 goals, 07.12.2016
Prostejov - Kadan 6 - 2, 2 goals, 03.12.2016
Kometa Brno U20 - Zlin U20 3 - 1, 02.12.2016
Bridgeport Sound Tigers - Albany Devils 4 - 4, 30.11.2016
Kometa Brno U20 - Karlovy Vary U20 2 - 6, 21.11.2016
Kometa Brno - Karlovy Vary 8 - 2, 11.11.2016
Albany Devils - St. John's IceCaps 5 - 2, 15.10.2016
Nymburk - Zdar nad Sazavou 3 - 2, 15.10.2016
Chomutov U20 - Kometa Brno U20 4 - 3, 11.10.2016
Prostejov - Slavia Prague 13 - 0, 4 goals, 08.10.2016
Martin - Dukla Trencin 2 - 2, 07.10.2016
Prostejov - AZ Havirov 7 - 3, 03.10.2016
Kometa Brno U20 - Olomouc U20 9 - 2, 2 goals, 01.10.2016
Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas 6 - 1, 30.09.2016
Prostejov - Ceske Budejovice 3 - 1, 2 goals, 28.09.2016
Ban. Bystrica - Dukla Trencin 2 - 3, 25.09.2016
Kometa Brno U21 - Jihlava U21 7 - 1, 2 goals, 24.09.2016
Zilina - Dukla Trencin 2 - 4, 2 goals, 14.09.2016
Most - Prostejov 3 - 4, 12.09.2016
Jihlava U21 - Kometa Brno U21 3 - 5, 09.09.2016
Jihlava - Prostejov 4 - 3, 07.09.2016
Czech Republic U17 - Finland U17 3 - 4, 17.04.2016
Albany Devils - Hartford Wolf Pack 3 - 0, 29.03.2016
Dukla Trencin - Ban. Bystrica 1 - 1, 17.03.2016
Dukla Trencin - Zilina 4 - 3, 23.02.2016
Kladno - Prostejov 8 - 7, 2 goals, 17.02.2016
Romania - Croatia 1 - 4, 14.02.2016
Piestany - Dukla Trencin 4 - 3, 05.02.2016
Nymburk - HC Klasterec nad Ohri 13 - 4, 09.01.2016

Penalties missed

Trebic - Ceske Budejovice 3 - 3, 3 penalties missed, 06.10.2018
Orlando Solar Bears - Worcester Railers 1 - 1, 18.02.2018
Ceske Budejovice - Karlovy Vary 1 - 1, 06.01.2018
Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 2 - 2, 4 penalties missed, 24.12.2017
Czech Republic U19 - Finland U19 2 - 2, 10.11.2017
Albany Devils - Springfield Thunderbirds 1 - 1, 17.03.2017
Slavia Prague - Prostejov 1 - 1, 13.02.2017
Ban. Bystrica - Dukla Trencin 2 - 2, 11.08.2016

Assists

Chomutov - Ceske Budejovice 6 - 4, 2 assists, 23.04.2019
Ceske Budejovice - Pardubice 5 - 2, 2 assists, 21.04.2019
Kladno - Ceske Budejovice 4 - 2, 16.04.2019
Croatia - China 7 - 0, 2 assists, 10.04.2019
Vsetin - Ceske Budejovice 0 - 6, 2 assists, 16.03.2019
Oskarshamn - Tingsryds 2 - 3, 08.03.2019
Tingsryds - Vasterviks IK 1 - 2, 06.03.2019
Ceske Budejovice - AZ Havirov 5 - 2, 2 assists, 01.03.2019
Ceske Budejovice - Trebic 3 - 2, 2 assists, 16.02.2019
Ceske Budejovice - AZ Havirov 9 - 2, 3 assists, 10.02.2019
Nove Zamky B - Presov 7 - 2, 2 assists, 10.02.2019
Tingsryds - Södertälje 5 - 2, 2 assists, 02.02.2019
Ceske Budejovice - Kadan 4 - 1, 30.01.2019
Prostejov - Ceske Budejovice 2 - 2, 28.01.2019
Dukla Trencin - Nove Zamky 1 - 2, 27.01.2019
Tingsryds - MODO 2 - 1, 26.01.2019
Slavia Prague - Ceske Budejovice 3 - 2, 19.01.2019
Vasteras - Tingsryds 4 - 1, 16.01.2019
Nove Zamky - Ban. Bystrica 3 - 2, 15.01.2019
Frydek-Mistek - Ceske Budejovice 3 - 5, 07.01.2019
Ceske Budejovice - Kladno 7 - 3, 22.12.2018
Ceske Budejovice - Prostejov 7 - 1, 2 assists, 17.12.2018
Kometa Brno - Sparta Prague 3 - 4, 06.12.2018
Tingsryds - Vasteras 2 - 5, 05.12.2018
Ceske Budejovice - Frydek-Mistek 3 - 4, 26.11.2018
Nove Zamky - Nitra 2 - 4, 20.11.2018
AIK - Tingsryds 4 - 2, 22.10.2018
Vsetin - Ceske Budejovice 2 - 3, 17.10.2018
Ceske Budejovice - Poruba 8 - 1, 5 assists, 15.10.2018
Prostejov - Trebic 6 - 3, 10.10.2018
Ceske Budejovice - Litomerice 4 - 4, 10.10.2018
Ceske Budejovice - AZ Havirov 5 - 1, 2 assists, 09.10.2018
Trebic - Ceske Budejovice 3 - 3, 3 assists, 06.10.2018
Nove Zamky - Poprad 2 - 1, 05.10.2018
Vsetin - Trebic 4 - 3, 22.09.2018
Zilina - Nove Zamky 2 - 3, 2 assists, 18.09.2018
Prerov - Ceske Budejovice 1 - 3, 2 assists, 15.09.2018
Nove Zamky - Slovakia U20 3 - 1, 11.09.2018
Slovan Bratislava - Kometa Brno 1 - 5, 20.08.2018
Zlin - Nove Zamky 1 - 2, 2 assists, 14.08.2018
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 4 - 1, 27.04.2018
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 2 - 1, 21.04.2018
Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 6 - 1, 29.03.2018
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 5 - 8, 5 assists, 17.03.2018
Kometa Brno U20 - Ceske Budejovice U20 9 - 4, 16.03.2018
Kladno U20 - Kometa Brno U20 1 - 4, 07.03.2018
Ceske Budejovice - AZ Havirov 3 - 0, 06.03.2018
Vitkovice U20 - Kometa Brno U20 0 - 8, 3 assists, 03.03.2018
Prerov - Ceske Budejovice 5 - 3, 24.02.2018
Kometa Brno U20 - Slavia Prague U20 4 - 7, 2 assists, 24.02.2018
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 1 - 3, 24.02.2018
Mountfield HK U20 - Kometa Brno U20 7 - 1, 22.02.2018
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 8 - 5, 14.02.2018
Orlando Solar Bears - Wheeling Nailers 1 - 4, 13.02.2018
Orlando Solar Bears - Wheeling Nailers 5 - 2, 4 assists, 10.02.2018
Kometa Brno U20 - Kladno U20 5 - 1, 3 assists, 03.02.2018
Kometa Brno U20 - Vitkovice U20 7 - 2, 2 assists, 01.02.2018
Karlovy Vary U20 - Kometa Brno U20 2 - 6, 2 assists, 27.01.2018
Jihlava U20 - Kometa Brno U20 8 - 7, 3 assists, 23.01.2018
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 5 - 3, 3 assists, 21.01.2018
Kladno - Ceske Budejovice 1 - 2, 10.01.2018
Kometa Brno U20 - Liberec U20 4 - 1, 2 assists, 09.01.2018
Letnany - Dvur Kralove 6 - 4, 2 assists, 04.01.2018
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 7 - 1, 31.12.2017
Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 2 - 2, 4 assists, 24.12.2017
Russia U18 - Czech Republic U19 2 - 4, 15.12.2017
Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 4 - 1, 03.12.2017
Zilina - Nove Zamky 2 - 2, 2 assists, 01.12.2017
Jacksonville IceMen - Orlando Solar Bears 6 - 4, 2 assists, 29.11.2017
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 6 - 7, 4 assists, 19.11.2017
Czech Republic U19 - Finland U19 6 - 5, 12.11.2017
Nove Zamky - Zvolen 3 - 3, 2 assists, 05.11.2017
Trutnov - Letnany 3 - 2, 04.11.2017
Allen Americans - Orlando Solar Bears 3 - 4, 22.10.2017
Zvolen - Nove Zamky 4 - 1, 08.10.2017
Decin - Letnany 5 - 1, 27.09.2017
Ban. Bystrica - Zvolen 4 - 2, 24.09.2017
Kometa Brno U20 - Slavia Prague U20 3 - 7, 2 assists, 15.09.2017
Litomerice - Ceske Budejovice 2 - 5, 2 assists, 09.09.2017
Albany Devils - Hartford Wolf Pack 4 - 3, 2 assists, 01.04.2017
Kometa Brno U20 - Plzen U20 6 - 1, 2 assists, 24.03.2017
Zvolen - Zilina 5 - 4, 2 assists, 23.03.2017
Zilina - Zvolen 2 - 3, 19.03.2017
Kometa Brno U20 - Jihlava U20 5 - 0, 16.03.2017
Prostejov - Prerov 4 - 2, 2 assists, 17.02.2017
Prostejov - Prerov 2 - 4, 2 assists, 16.02.2017
Albany Devils - Syracuse Crunch 6 - 1, 16.02.2017
Prostejov - Kladno 2 - 1, 11.02.2017
Prostejov - Ceske Budejovice 2 - 3, 07.02.2017
Prostejov - Benatky 3 - 2, 04.02.2017
Prostejov - Most 7 - 3, 3 assists, 18.01.2017
Albany Devils - Springfield Thunderbirds 2 - 3, 14.01.2017
Prostejov - Jihlava 2 - 5, 2 assists, 11.01.2017
Kladno - Prostejov 2 - 2, 04.01.2017
Nymburk - Tabor 4 - 3, 21.12.2016
Prostejov - Usti nad Labem 3 - 5, 2 assists, 07.12.2016
Zvolen - Kosice 3 - 3, 2 assists, 27.11.2016
Prostejov - Trebic 7 - 3, 2 assists, 26.11.2016
Vitkovice U20 - Kometa Brno U20 5 - 5, 26.11.2016
Syracuse Crunch - Albany Devils 3 - 2, 20.11.2016
Topolcany - Spisska Nova Ves 3 - 1, 11.11.2016
Topolcany - Martin B 8 - 1, 4 assists, 09.11.2016
Jindrichuv Hradec - Nymburk 3 - 5, 05.11.2016
Prostejov - Prerov 3 - 2, 2 assists, 02.11.2016
Usti nad Labem - Prostejov 3 - 2, 29.10.2016
Kadan - Prostejov 2 - 5, 2 assists, 22.10.2016
Dukla Trencin - Slovakia U20 5 - 2, 2 assists, 18.10.2016
Dukla Trencin - Zilina 1 - 4, 14.10.2016
Slovakia U20 - Dukla Trencin 0 - 2, 11.10.2016
Litvinov U20 - Kometa Brno U20 3 - 4, 10.10.2016
Prostejov - Slavia Prague 13 - 0, 4 assists, 08.10.2016
Benatky - Prostejov 3 - 3, 2 assists, 01.10.2016
Kometa Brno U20 - Olomouc U20 9 - 2, 2 assists, 01.10.2016
Zlin U20 - Kometa Brno U20 3 - 2, 30.09.2016
Trinec U21 - Kometa Brno U21 2 - 6, 23.09.2016
Frydek Mistek - Prostejov 4 - 3, 17.09.2016
Dukla Trencin - Martin 5 - 1, 2 assists, 09.09.2016
Prostejov - Krakow 3 - 5, 08.08.2016
Albany Devils - Binghamton Senators 3 - 0, 03.04.2016
Utica Comets - Albany Devils 1 - 5, 19.03.2016
St. John's IceCaps - Albany Devils 4 - 5, 05.03.2016
St. John's IceCaps - Albany Devils 3 - 1, 04.03.2016

Second assists

Chomutov - Ceske Budejovice 6 - 4, 2 second assists, 23.04.2019
Ceske Budejovice - Chomutov 1 - 3, 14.04.2019
Kometa Brno U20 - Karlovy Vary U20 7 - 1, 2 second assists, 07.03.2019
Plzen U20 - Kometa Brno U20 4 - 5, 4 second assists, 02.03.2019
Ceske Budejovice - Vsetin 3 - 4, 26.02.2019
Kadan - Trebic 3 - 8, 20.02.2019
Presov - Nove Zamky B 0 - 9, 20.02.2019
Litomerice - Ceske Budejovice 3 - 3, 18.02.2019
Nove Zamky B - Presov 7 - 2, 2 second assists, 10.02.2019
Tingsryds - Södertälje 5 - 2, 2 second assists, 02.02.2019
Kladno - Ceske Budejovice 4 - 2, 02.02.2019
Poruba - Trebic 3 - 3, 26.01.2019
Ceske Budejovice - Litomerice 5 - 1, 21.01.2019
Vsetin - Ceske Budejovice 3 - 2, 12.01.2019
Tingsryds - Leksands 5 - 3, 09.01.2019
AIK - Tingsryds 3 - 1, 28.12.2018
Ceske Budejovice - Prostejov 7 - 1, 2 second assists, 17.12.2018
BIK Karlskoga - Tingsryds 3 - 5, 3 second assists, 09.12.2018
Zilina - Nove Zamky 2 - 1, 22.11.2018
Ceske Budejovice - Kadan 5 - 0, 2 second assists, 12.11.2018
Prostejov - Ceske Budejovice 5 - 3, 03.11.2018
Trebic - Frydek-Mistek 6 - 0, 27.10.2018
Ceske Budejovice - Poruba 8 - 1, 5 second assists, 15.10.2018
Frydek-Mistek - Ceske Budejovice 2 - 5, 2 second assists, 13.10.2018
Trebic - Ceske Budejovice 3 - 3, 3 second assists, 06.10.2018
Frydek-Mistek - Trebic 8 - 2, 15.09.2018
MAC Budapest - Nove Zamky 1 - 7, 14.09.2018
Ceske Budejovice - Slavia Prague 5 - 0, 12.09.2018
Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 5 - 0, 2 second assists, 31.03.2018
Ceske Budejovice - Kladno 2 - 5, 20.03.2018
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 1 - 7, 2 second assists, 11.03.2018
Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 5 - 3, 27.02.2018
Orlando Solar Bears - Wheeling Nailers 5 - 2, 4 second assists, 10.02.2018
Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 0 - 6, 2 second assists, 04.02.2018
Ceske Budejovice - Kadan 8 - 1, 31.01.2018
Prostejov - Ceske Budejovice 7 - 2, 29.01.2018
Ceske Budejovice - Benatky 8 - 1, 27.01.2018
Jihlava U20 - Kometa Brno U20 8 - 7, 3 second assists, 23.01.2018
Orlando Solar Bears - Florida Everblades 5 - 3, 3 second assists, 21.01.2018
Kometa Brno U20 - Ceske Budejovice U20 3 - 4, 19.01.2018
Kometa Brno U20 - Liberec U20 4 - 1, 2 second assists, 09.01.2018
Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 3 - 5, 21.12.2017
Zvolen - Nove Zamky 4 - 2, 20.12.2017
Norfolk Admirals - Orlando Solar Bears 2 - 7, 2 second assists, 17.12.2017
Czech Republic U19 - Canada West U19 5 - 2, 10.12.2017
Zilina - Nove Zamky 2 - 2, 2 second assists, 01.12.2017
Jacksonville IceMen - Orlando Solar Bears 6 - 4, 2 second assists, 29.11.2017
Kometa Brno U20 - Chomutov U20 9 - 4, 2 second assists, 24.11.2017
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 6 - 7, 4 second assists, 19.11.2017
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 4 - 1, 18.11.2017
Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits 3 - 4, 09.11.2017
Kometa Brno U20 - Pardubice U20 2 - 2, 27.10.2017
Letnany - Dvur Kralove 4 - 7, 07.10.2017
Kometa Brno U20 - Plzen U20 6 - 1, 2 second assists, 24.03.2017
Zvolen - Zilina 5 - 4, 2 second assists, 23.03.2017
Albany Devils - Bridgeport Sound Tigers 1 - 3, 22.03.2017
Prostejov - Prerov 2 - 4, 2 second assists, 16.02.2017
Poprad - Zvolen 5 - 6, 03.02.2017
Prostejov - Litomerice 4 - 3, 30.01.2017
Nitra - Zvolen 4 - 3, 27.01.2017
Kadan - Prostejov 4 - 3, 21.01.2017
Prostejov - Slavia Prague 2 - 3, 07.01.2017
Albany Devils - St. John's IceCaps 6 - 2, 05.01.2017
Hartford Wolf Pack - Albany Devils 1 - 3, 31.12.2016
Benatky - Prostejov 0 - 4, 28.12.2016
Martin - Zvolen 5 - 3, 20.12.2016
Litomerice - Prostejov 8 - 3, 14.12.2016
Nove Zamky - Zvolen 3 - 6, 09.12.2016
Liptovsky Mikulas - Zvolen 4 - 3, 06.12.2016
Zvolen - Kosice 3 - 3, 2 second assists, 27.11.2016
Kometa Brno U20 - Liberec U20 3 - 1, 19.11.2016
Dukla Trencin - Zvolen 0 - 3, 16.11.2016
Nymburk - Kolin 4 - 1, 09.11.2016
Topolcany - Martin B 8 - 1, 4 second assists, 09.11.2016
Switzerland U18 - Czech Republic U18 3 - 5, 02.11.2016
Prostejov - Prerov 3 - 2, 2 second assists, 02.11.2016
Dukla Trencin - Ban. Bystrica 2 - 3, 28.10.2016
Prostejov - Frydek Mistek 3 - 2, 26.10.2016
Dukla Trencin - Slovakia U20 5 - 2, 2 second assists, 18.10.2016
Kometa Brno U21 - Jihlava U21 7 - 1, 2 second assists, 24.09.2016
Nymburk - Jindrichuv Hradec 8 - 2, 24.09.2016
Zilina - Dukla Trencin 2 - 4, 2 second assists, 14.09.2016
Dukla Trencin - Martin 5 - 1, 2 second assists, 09.09.2016
Frydek Mistek - Prostejov 5 - 2, 2 second assists, 30.08.2016
Syracuse Crunch - Albany Devils 3 - 3, 08.04.2016
Albany Devils - Utica Comets 4 - 3, 12.03.2016
Bridgeport Sound Tigers - Albany Devils 1 - 4, 28.02.2016
Prostejov - Benatky 6 - 2, 2 second assists, 13.01.2016