A. Antonov

Goals

Molodechno - Yunost Minsk 3 - 6, 3 goals, 25.03.2019
Belarus U20 - Yunost Minsk 1 - 4, 3 goals, 12.03.2019
Belarus U20 - Yunost Minsk 0 - 9, 11.03.2019
Yunost Minsk - Zhlobin 7 - 2, 05.03.2019
Din. Minsk - Extraleague Selection 2 - 4, 26.02.2019
Yunost Minsk - Belarus U20 5 - 0, 2 goals, 18.02.2019
Lida - Yunost Minsk 1 - 2, 12.02.2019
Yunost Minsk - Lida 5 - 2, 2 goals, 30.01.2019
Zhlobin - Yunost Minsk 1 - 4, 18.12.2018
Lida - Yunost Minsk 1 - 3, 2 goals, 30.11.2018
Yunost Minsk - Lida 4 - 1, 2 goals, 13.10.2018
Yunost Minsk - Gomel 6 - 3, 3 goals, 04.10.2018
Yunost Minsk - Soligorsk 6 - 0, 4 goals, 22.09.2018
Molodechno - Yunost Minsk 5 - 3, 15.08.2018
Yunost Minsk - Donbass 6 - 2, 2 goals, 10.08.2018
Soligorsk - Yunost Minsk 2 - 3, 19.03.2018
Dizelist - Rossosh 5 - 1, 17.03.2018
Dizelist - Bryansk 6 - 1, 03.03.2018
Dizelist - Bryansk 4 - 3, 28.01.2018
Yunost Minsk - Sheffield 5 - 4, 13.01.2018
Dizelist - SKA-Varyagi U21 2 - 1, 29.11.2017
Dizelist - Tverichi 4 - 1, 26.11.2017
Dizelist - Tverichi 4 - 0, 25.11.2017
Yunost Minsk - Brest 11 - 2, 02.11.2017
Bryansk - Dizelist 1 - 3, 2 goals, 29.10.2017
Yunost Minsk - Lida 4 - 4, 21.10.2017
Yunost Minsk - Neman Grodno 6 - 0, 19.10.2017
Severskie Volki - Dizelist 2 - 3, 05.10.2017
Severskie Volki - Dizelist 1 - 3, 04.10.2017
Yunost Minsk - Molodechno 7 - 2, 2 goals, 08.09.2017
Tyumen - Kazzinc-Torpedo 1 - 2, 01.04.2017
SKA Neva St. Petersburg - Tyumen 0 - 2, 2 goals, 14.03.2017
Tyumen - Tver 4 - 2, 28.02.2017
Dizelist - Dmitrov 5 - 3, 2 goals, 22.02.2017
Kurhan - Tyumen 2 - 3, 14.02.2017
Tyumen - Bars 3 - 4, 27.01.2017
Draguny Mozhaysk - Dizelist 0 - 6, 21.12.2016
Draguny Mozhaysk - Dizelist 1 - 11, 2 goals, 20.12.2016
Krasnoyarsk - Tyumen 1 - 1, 26.10.2016
Dizelist - Draguny Mozhaysk 3 - 0, 25.10.2016

Penalty goals

SKA St. Petersburg - HC Yugra 7 - 2, 05.02.2016
Sp. Moscow - HC Yugra 0 - 3, 03.02.2016

Assists

Neman Grodno - Yunost Minsk 1 - 2, 07.04.2019
Belarus U20 - Yunost Minsk 1 - 4, 3 assists, 12.03.2019
Molodechno - Yunost Minsk 4 - 5, 04.03.2019
Yunost Minsk - Lida 5 - 2, 2 assists, 30.01.2019
Belarus U20 - Yunost Minsk 0 - 8, 10.01.2019
Yunost Minsk - Belarus U20 6 - 2, 24.12.2018
Yunost Minsk - Gomel 6 - 3, 3 assists, 04.10.2018
Belarus U20 - Yunost Minsk 2 - 3, 27.09.2018
Lida - Yunost Minsk 0 - 4, 2 assists, 25.09.2018
Yunost Minsk - Belarus U20 8 - 1, 2 assists, 20.09.2018
Zhlobin - Yunost Minsk 0 - 3, 2 assists, 20.08.2018
Yunost Minsk - Donbass 6 - 2, 2 assists, 10.08.2018
Dizelist - Batyr 6 - 0, 14.04.2018
Neman Grodno - Yunost Minsk 2 - 3, 29.03.2018
Zhlobin - Yunost Minsk 3 - 2, 17.02.2018
Yunost Minsk - Zhlobin 6 - 1, 11.02.2018
Polot - Dizelist 2 - 6, 14.12.2017
Belarus U20 - Yunost Minsk 1 - 5, 2 assists, 29.11.2017
Yunost Minsk - Sheffield 7 - 1, 17.11.2017
Bryansk - Dizelist 1 - 3, 2 assists, 29.10.2017
Dizelist - Rossosh 2 - 1, 15.10.2017
Dizelist - Polot 7 - 2, 22.09.2017
Dizelist - Loko Junior 4 - 3, 18.09.2017
Yunost Minsk - Molodechno 7 - 2, 2 assists, 08.09.2017
Dizelist - Gornyak Uchaly 3 - 2, 19.04.2017
Gornyak Uchaly - Dizelist 2 - 4, 2 assists, 16.04.2017
Kazzinc-Torpedo - Tyumen 2 - 4, 05.04.2017
Dizelist - Dmitrov 5 - 3, 2 assists, 22.02.2017
Dizelist - Dmitrov 4 - 0, 21.02.2017
Lipetsk - Dizelist 6 - 8, 06.02.2017
Tyumen - Sarov 1 - 0, 25.01.2017
Ryazan - Tyumen 3 - 4, 18.01.2017
Zvezda Chekhov - Tyumen 1 - 3, 14.01.2017
Draguny Mozhaysk - Dizelist 1 - 11, 2 assists, 20.12.2016
Tyumen - Balashikha 5 - 6, 02.11.2016
Kazzinc-Torpedo - Tyumen 4 - 5, 24.10.2016
Bars - Tyumen 0 - 6, 01.10.2016
Tyumen - Kurhan 3 - 2, 2 assists, 17.09.2016

Second assists

Molodechno - Yunost Minsk 3 - 6, 3 second assists, 25.03.2019
Yunost Minsk - Molodechno 4 - 1, 21.03.2019
Belarus U20 - Yunost Minsk 1 - 4, 3 second assists, 12.03.2019
Yunost Minsk - Belarus U20 4 - 1, 08.03.2019
Yunost Minsk - Belarus U20 5 - 0, 2 second assists, 18.02.2019
Neman Grodno - Yunost Minsk 4 - 4, 14.02.2019
Penza - SKA Neva St. Petersburg 1 - 6, 12.02.2019
Yunost Minsk - Gomel 2 - 1, 2 second assists, 05.12.2018
Lida - Yunost Minsk 1 - 3, 2 second assists, 30.11.2018
Yunost Minsk - Gomel 2 - 1, 24.11.2018
Yunost Minsk - Lida 4 - 1, 2 second assists, 13.10.2018
Yunost Minsk - Gomel 6 - 3, 3 second assists, 04.10.2018
Molodechno - Yunost Minsk 0 - 3, 29.09.2018
Lida - Yunost Minsk 0 - 4, 2 second assists, 25.09.2018
Yunost Minsk - Soligorsk 6 - 0, 4 second assists, 22.09.2018
Yunost Minsk - Belarus U20 8 - 1, 2 second assists, 20.09.2018
Zhlobin - Yunost Minsk 0 - 6, 2 second assists, 13.09.2018
Zhlobin - Yunost Minsk 0 - 3, 2 second assists, 20.08.2018
Yunost Minsk - Gomel 6 - 1, 17.08.2018
Yunost Minsk - Belarus U20 2 - 2, 2 second assists, 05.08.2018
Dizelist - Batyr 3 - 1, 15.04.2018
Dizelist - Bryansk 5 - 1, 27.01.2018
Belgorod - Dizelist 4 - 7, 16.01.2018
Rossosh - Dizelist 6 - 4, 14.01.2018
Polot - Dizelist 2 - 3, 13.12.2017
Yunost Minsk - Zhlobin 4 - 0, 2 second assists, 09.12.2017
Belarus U20 - Yunost Minsk 1 - 5, 2 second assists, 29.11.2017
Molodechno - Yunost Minsk 3 - 5, 2 second assists, 25.11.2017
Gomel - Yunost Minsk 0 - 3, 26.10.2017
Dizelist - Belgorod 1 - 1, 19.10.2017
Soligorsk - Yunost Minsk 3 - 4, 14.10.2017
Mogilev - Yunost Minsk 0 - 8, 30.09.2017
Yunost Minsk - Neman Grodno 4 - 6, 19.09.2017
Gornyak Uchaly - Dizelist 2 - 4, 2 second assists, 16.04.2017
Tver - Tyumen 3 - 7, 25.02.2017
Tver - Tyumen 2 - 3, 24.02.2017
Toros Neftekamsk - Tyumen 1 - 3, 23.11.2016
Bryansk - Dizelist 1 - 3, 09.11.2016