B. Ibraimi

Goals

Vardar - Shkendija 2 - 2, 25.09.2019
Shkendija - Struga Trim & Lum 2 - 0, 22.09.2019
Vardar - Shkendija 0 - 2, 21.10.2018
Pelister - Shkendija 0 - 3, 23.05.2018
Renova - Shkendija 0 - 3, 2 goals, 16.05.2018
Vardar - Shkendija 1 - 1, 21.02.2018
Shkupi - Shkendija 0 - 3, 18.02.2018
Shkendija - Vardar 1 - 1, 2 goals, 14.02.2018
Shkendija - Zurich 1 - 2, 22.01.2018
FK Skopje - Shkendija 1 - 2, 24.09.2017
Shkendija - Sileks 5 - 0, 20.09.2017
Shkendija - Makedonija GP 5 - 1, 2 goals, 02.04.2017
Bregalnica Stip - Shkendija 1 - 3, 18.03.2017
Shkendija - Pobeda 4 - 0, 12.03.2017
Vardar - Shkendija 1 - 3, 2 goals, 01.03.2017
Vardar - Shkendija 3 - 1, 26.02.2017
Shkendija - Shkupi 4 - 0, 3 goals, 07.12.2016
Makedonija GP - Shkendija 0 - 4, 2 goals, 20.11.2016
Shkendija - Bregalnica Stip 5 - 2, 3 goals, 16.11.2016
Pobeda - Shkendija 1 - 2, 05.11.2016
Sileks - Shkendija 1 - 3, 2 goals, 16.10.2016
Gent - Shkendija 2 - 1, 18.08.2016
Shkendija - Sileks 2 - 1, 08.08.2016
Shkendija - Neftci Baku 1 - 0, 21.07.2016
Cracovia - Shkendija 1 - 2, 07.07.2016
Shkendija - Cracovia 2 - 0, 30.06.2016
Shkupi - Shkendija 1 - 3, 2 goals, 19.05.2016
Shkendija - Sileks 3 - 1, 4 goals, 06.04.2016
Rabotnicki - Shkendija 0 - 1, 02.04.2016
Shkendija - Shkupi 3 - 1, 19.03.2016
Shkendija - Carev Dvor 2 - 0, 09.03.2016
Turnovo - Shkendija 0 - 2, 02.03.2016
Bregalnica Stip - Shkendija 0 - 3, 2 goals, 28.02.2016

Penalty goals

Renova - Shkendija 0 - 2, 18.09.2019
Shkendija - Makedonija GP 5 - 1, 2 penalty goals, 02.04.2017
Vardar - Shkendija 1 - 3, 2 penalty goals, 01.03.2017
Shkendija - Rabotnicki 3 - 1, 20.04.2016
Shkendija - Renova 3 - 1, 10.04.2016

Yellow cards

Shkupi - Shkendija 2 - 0, 28.09.2019
Shkendija - Vardar 1 - 1, 2 yellow cards, 14.02.2018
Shkendija - Sileks 2 - 0, 19.02.2017
Makedonija GP - Shkendija 0 - 4, 2 yellow cards, 20.11.2016
Shkendija - Vardar 0 - 2, 23.10.2016
Shkendija - Gent 0 - 4, 25.08.2016
Vardar - Shkendija 3 - 0, 14.08.2016
Shkendija - Sileks 3 - 1, 4 yellow cards, 06.04.2016